Znajdź idealną pracę dla siebieOferty Pracy

Sztela w Monachium

Do opieki 72-letni mobilny mężczyzna. Senior cierpi na demencję, nosi cewnik. Chodzi o rollatorze, zdarza mu się sporadycznie wstać w nocy. Mężczyzna mieszka sam. Do dyspozycji opiekuna pokój z dostępem do Internetu. Stan zdrowia podopiecznego Inkontynencja Utrudniona mobilność Wymagane komunikatywny …

Read more

Lekka sztela w okolicy Stuttgartu

Mobilny mężczyzna do opieki w Nehren od zaraz. Lekkie zlecenie.

Read more

Zlecenie do Dusseldorf dla kobiety

Do opieki 78-letnia kobieta która pomimo przebytego udaru jest wciąż mobilna. Pani mieszka samotnie w mieszkaniu gdzie do dyspozycji opiekunki będzie pokój z internetem oraz łazienką. Gwarantowane 2x 0,5 dnia wolnego.

Read more

Zlecenie do Grunwaldu dla kobiety

Do opieki 99-letni samotny mężczyzna mieszkający w domu gdzie do dyspozycji opiekunki będzie pokój z internetem oraz własną łazienką. Gwarantowane 2x 0,5 dnia wolnego w tygodniu

Read more

Zlecenie do Duren obok Kolonii dla kobiety

Do opieki 86-letnia kobieta mieszkająca sama w domu gdzie do dyspozycji opiekunki będzie pokój z internetem.Gwarantowane 2x 0,5 dnia wolnego w tygodniu.

Read more

Zlecenie do Wittlich bei Trier dla kobiety

Do opieki 95-letnia kobieta która z powodu chorób porusza się na elektrycznym wózku inwalidzkim.Ponadto codziennie przychodzi pielęgniarka Opiekunka nie może być osobą palącą a do jej dyspozycji pokój z internetem. Gwarantowane 2x 0,5 dnia wolnego w tygodniu.

Read more

Zlecenie do Viernheim dla kobiety

Do opieki 66-letnia w pełni mobilna kobieta mieszkająca w domu gdzie do dyspozycji opiekunki jest pokój z własną łazienką i internetem. Gwarantowane 2x 0,5 dnia wolnego w tygodniu.

Read more

Zlecenie do Aschaffenburg dla kobiety

Do opieki 85-letnia mobilna kobieta która na ten moment jest lekko podłamana po utracie męża ale pomimo jest bardzo towarzyska i miła. Zlecenie bez misji nocnych. Pani mieszka sama w domu a do dyspozycji opiekunki jest pokój z internetem. Gwarantowane 2x 0,5 dnia wolnego w tygodniu.

Read more

Oferta pracy dla opiekunki do Dusseldorf

Do opieki 88-letni mobilny mężczyzna ( wspiera się rollatorem z powodu fizycznego osłabienia) mieszkający w ogormnym domu w centrum Dusseldorf, do dyspozycji opiekunki pokój z łazienką i internetem.

Read more