Znajdź idealną pracę dla siebieOferty Pracy

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zlecenie do Dusseldorf dla kobiety

Do opieki 78-letnia kobieta która pomimo przebytego udaru jest wciąż mobilna. Pani mieszka samotnie w mieszkaniu gdzie do dyspozycji opiekunki będzie pokój z internetem oraz łazienką. Gwarantowane 2x 0,5 dnia wolnego.

Read more

Zlecenie do Grunwaldu dla kobiety

Do opieki 99-letni samotny mężczyzna mieszkający w domu gdzie do dyspozycji opiekunki będzie pokój z internetem oraz własną łazienką. Gwarantowane 2x 0,5 dnia wolnego w tygodniu

Read more

Zlecenie do Duren obok Kolonii dla kobiety

Do opieki 86-letnia kobieta mieszkająca sama w domu gdzie do dyspozycji opiekunki będzie pokój z internetem.Gwarantowane 2x 0,5 dnia wolnego w tygodniu.

Read more

Zlecenie do Wittlich bei Trier dla kobiety

Do opieki 95-letnia kobieta która z powodu chorób porusza się na elektrycznym wózku inwalidzkim.Ponadto codziennie przychodzi pielęgniarka Opiekunka nie może być osobą palącą a do jej dyspozycji pokój z internetem. Gwarantowane 2x 0,5 dnia wolnego w tygodniu.

Read more

Zlecenie do Viernheim dla kobiety

Do opieki 66-letnia w pełni mobilna kobieta mieszkająca w domu gdzie do dyspozycji opiekunki jest pokój z własną łazienką i internetem. Gwarantowane 2x 0,5 dnia wolnego w tygodniu.

Read more

Zlecenie do Aschaffenburg dla kobiety

Do opieki 85-letnia mobilna kobieta która na ten moment jest lekko podłamana po utracie męża ale pomimo jest bardzo towarzyska i miła. Zlecenie bez misji nocnych. Pani mieszka sama w domu a do dyspozycji opiekunki jest pokój z internetem. Gwarantowane 2x 0,5 dnia wolnego w tygodniu.

Read more

Oferta pracy dla opiekunki do Dusseldorf

Do opieki 88-letni mobilny mężczyzna ( wspiera się rollatorem z powodu fizycznego osłabienia) mieszkający w ogormnym domu w centrum Dusseldorf, do dyspozycji opiekunki pokój z łazienką i internetem.

Read more

Zlecenie dla opiekunki do Ketzin nieopodal Berlina

Do opieki 84-letni mobilny senior mieszkający w domu wraz z żoną która absolutnie nie podlega opiece

Read more

Oferta pracy dla opiekunki do Kilonia

Do opieki 71-letni Pan (173 cm, 76 kg ) cierpiący na demencję oraz problem z lewą stroną ciała ( traci czasem równowagę).Do obowiązków opiekunki należy opieka nad panem, prowadzenie gospodarstwa domowego, czasami zakupy. Do dyspozycji opiekunki własny pokój z internetem. Gwarantowane 2x 0,5 dnia wolnego w tygodniu.

Read more