fbpx

Kim jesteśmy?O Schwester Pflege

Schwester Pflege jest firmą rodzinną. Specjalizujemy się w pośrednictwie z zakresu 24-godzinnej opieki w domach niemieckich seniorów. Rekrutujemy, zatrudniamy i delegujemy opiekunki i opiekunów do pracy w Niemczech. Rolą personelu opiekuńczego jest pomoc osobom starszym w codziennych sytuacjach, z którymi – z uwagi na chorobę, niepełnosprawność lub wiek – nie radzą sobie samodzielnie

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy w największych agencjach pośrednictwa pracy w Polsce. Teraz korzystamy z naszego potencjału – zarówno znajomości rynku usług opiekuńczych w Niemczech, jak i wiedzy oraz kompetencji naszego zespołu.  Dzięki temu świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom wszystkich osób, które szukają dobrze płatnej i bezpiecznej pracy jako opiekunka lub opiekun osób starszych w Niemczech i chcą podjąć legalne zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji. Schwester Pflege może poszczycić się taką pozycją tak na rynku polskim, jak i niemieckim.

Naszym atutem jest zgrany zespół, który z zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem podchodzi do realizowanych obowiązków. Działamy w oparciu o takie wartości jak odpowiedzialność, empatia, lojalność i szacunek. Przekazujemy jasne i sprawdzone informacje na temat oferty. Z tego powodu cieszymy się zaufaniem ze strony naszych pracowników, a także niemieckich partnerów.

Gwarantujemy rzetelność na każdym etapie współpracy – przyjazną rekrutację, zatrudnienie na jasnych zasadach, a także wsparcie naszego zespołu podczas pobytu opiekunki w Niemczech. Współpracujące z nami opiekunki osób starszych cenią sobie współpracę z nami – świadczy o tym między innymi to, że wiele osób nieprzerwanie wyjeżdża do pracy za granicę właśnie z naszą firmą.

Wybierając firmę Schewester Pflege, każda opiekunka i opiekun osoby starszej może mieć pewność, że wszystkie oferty pracy dla  w Niemczech są dokładnie sprawdzone, a formalności związane z wyjazdem do pracy – dopięte na ostatni guzik. W każdej sytuacji może też liczyć na wsparcie naszego zespołu.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Opinie naszych opiekunekOpinie naszych podopiecznych są dla nas bardzo ważne. Staramy się ze wszystkich sił aby nasze Panie były w pełni usatysfakcjonowane, dlatego ciągle podnosimy jakość naszych usług.