fbpx

MisjaNasza misja

Naszą misją jest zapewnienie odpowiedzialnej i troskliwej opieki osobom starszym, które z uwagi na swój zaawansowany wiek, chorobę lub niepełnosprawność nie są w pełni samodzielne i potrzebują wsparcia w codziennych sytuacjach.

Z uwagi na to przykładamy dużą wagę do rekrutacji personelu opiekuńczego, która zawsze przebiega w przyjaznej atmosferze. Zależy nam, aby obie strony – opiekunka osób starszych oraz podopieczny i jego rodzina – były zadowolone z warunków współpracy i dobrze się czuły w swoim towarzystwie. Wierzymy, że owocuje to obopólnym zadowoleniem.

W naszej codziennej pracy kierujemy się wartościami, które są dla nas szczególnie ważne – są to:

Profesionalizm

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza praca odpowiadała najwyższym standardom. Każdy członek naszego zespołu posiada doświadczenie oraz doskonale zna rynek usług opiekuńczych. Dzięki temu możemy zapewnić naszym pracownikom wyselekcjonowane i sprawdzone oferty pracy jako opiekunka, a także zaproponować najlepsze warunki zatrudnienia – dobrze płatną i bezpieczną pracę.

Odpowiedzialność

Jesteśmy odpowiedzialni za naszych pracowników. Oznacza to, że nie zostawiamy ich samym sobie. Opiekunki osób starszych zatrudniane przez naszą firmę doskonale wiedzą, że mogą na nas liczyć w każdej sytuacji. Już na etapie rekrutacji staramy się dopasować umiejętności i oczekiwania opiekunki do potrzeb podopiecznego, a podczas wyjazdu służymy wsparciem i dobrą radą.

Lojalność

Jesteśmy lojalni i godni zaufania. Dowodzimy tego na co dzień, wywiązując się rzetelnie z naszych zadań i obowiązków względem personelu opiekuńczego. Na czas przesyłamy dokumenty, terminowo wypłacamy wynagrodzenie, sprawnie oddzwaniamy i odpowiadamy na wiadomości. Jesteśmy dla Was!

Empatia

Z uwagi na specyfikę pracy jako opiekunka osoby starszej, oczekujemy od naszych pracowników wrażliwości i empatii w stosunku do podopiecznych. Sami również identyfikujemy się zarówno z naszym personelem, jak i z podopiecznym i jego rodziną, dlatego robimy wszystko, co konieczne, aby obie strony tej współpracy były z niej zadowolone.

Szacunek

Wiemy, jak wygląda codzienna praca opiekunki osoby starszej w Niemczech. Szanujemy nasz personel. Doceniamy opiekunki i opiekunów za ich odpowiedzialność oraz podejście do osób starszych. Szacunek do ludzi uważamy za jedną z najważniejszych wartości.

Jasne zasady współpracy

Podczas rekrutacji przekazujemy jasne i rzetelne informacje dotyczące warunków pracy, płacy oraz stanu zdrowia podopiecznego. Bierzemy pod uwagę zarówno doświadczenie opiekunki osoby starszej i jej znajomość języka niemieckiego, jak i jej preferencje – tak, aby jak najlepiej dopasować do siebie opiekunkę i podopiecznego.